Haber

Kartepe Belediye Başkanı Vekili M. Mustafa Kocaman, hemşerilerinin mutlu günlerinde yanlarında olmaya devam ediyor.

TOPLUMLARDA BÜYÜK BAŞKAN

Kartepe Belediyesi Başkan Vekili M.Mustafa Kocaman, hemşerilerinin keyifli günlerinde yanlarında olmaya devam ediyor.

İDRİS KADIN OL

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, Ateş Ailesi’nin sünnet cemiyetine katıldı. Ergenliğe adım atan İdris Ali Ateş ve ailesini tebrik eden Önder Kocaman, hediyesini verdi.

HACER VE İBRAHİM NİŞANLI

Hacer Topal ve İbrahim Ok çiftinin nişan törenine Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman katıldı. Genç çiftin yüzüklerini takan Önder Kocaman, evlilik yollarında mutluluklar dileyerek hediyesini verdi.

SAMET VE MELİK EVET DEDİ

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, Samet Şengül ve Melike Fazilet ile evlendi. Genç çifti tebrik eden Lider Kocaman hediyesini verdi.

İREM, KUBİLAY İLE DÜNYA EVİNE GİRDİ

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, Kubilay Ocak ile İrem Alım’ı törenle nikah masasına oturttu. Genç çifti tebrik eden Lider Kocaman hediyesini verdi.

MUSA VE YASEMİN ÇOK MUTLU

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, Musa Büyükada ve Yasemin Bayraktar ile evlendi. Genç çifti tebrik eden Lider Kocaman hediyesini verdi.

ŞEYDA VE MURAT EVET DEDİ

Şeyda Altunbaş ile Murat Kargün’ün nikah törenine Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman katıldı. Genç çifti tebrik eden Lider Kocaman hediyesini verdi.

ELIF SÜLEYMAN’LA DÜNYA KONUTLARINA GİRİYOR

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, Süleyman Koç ve Elif Satır ile evlendi. Genç çifti tebrik eden Lider Kocaman ikramında bulundu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu