İçerik

TikTok, içerik oluşturucular için yeni bir özellik getiriyor

Son yılların bilinen uygulamalarından biri olan TikTok, özelliklerine bir yenisini ekledi. TikTok Creator Marketplace’in bir bölümü olan Talent Manager Portal’ı duyurdu. TikTok Creator Marketplace, kullanıcıların etkili içerik oluştururken para kazanmalarını sağlayan bir portaldı. Bu portala şimdi yeni bir özellik eklendi.

Bu yeni özellikle, kullanıcılar artık içerik oluşturucu yetkisine sahip olacak ve fikir birliği akışını yönetmek, yeteneklerle sözleşme yapmak, yaratıcı geri bildirimleri işlemek ve kampanya performansıyla ilgili çeşitli raporları ve ölçümleri incelemek için kullanılacak. İşbirliklerini kolaylaştıran bu portal, sadece onbinlerce, yüzbinlerce takipçisi olan içerik yaratıcılarının değil, “ünlüler seviyesinde” içerik üretenlerin de ihtiyaçlarına hizmet edecek. . Bu yeni özellik sayesinde markalar 800.000 içerik oluşturucuyla etkileşime geçebilecek. Tek panel üzerinden işbirlikleri daha kolay yürütülürken, analiz bölümü ile sponsorluklar daha kolay analiz edilebilecek.

TikTok Talent Manager Portal’ı sabırsızlıkla bekleyen birçok kullanıcı var ancak henüz kullanıcılara açılmadı. Talent Manager Portal, ön test için kayıt yaptıran birkaç ajans dışında şimdilik kullanıcılarına ulaşmadı.

cekerekajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu